Обговорення питань проведення оздоровчої кампанії влітку 2021 року

Про стан готовності та організації закладів оздоровлення та відпочинку дітей, створення умов для проведення літньої оздоровчої кампанії на належному та безпечному рівні йшлося під час засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови Житомирської ОДА Віктора Градівського.

В Житомирській області в ході літньої оздоровчої кампанії до відкриття планується 68 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей. На сьогодні за участі спеціалістів Держпродспоживслужби обстежено 4 позаміських оздоровчих табори  та 33 пришкільних табори. За результатами комісійних обстежень встановлено, що оздоровчі табори «Лісова казка» (смт.Кам’яний Брід) та «Супутник» м.Житомир практично готові до відкриття, оскільки підготовчі роботи вже завершені, пропозиції Держпродспоживслужби щодо створення умов  для проживання, харчування, медичного обслуговування дітей з дотриманням необхідних санітарно-гігієнічних вимог враховані.

Наразі в області вже функціонують понад 30 пришкільних таборів, Держпродспоживслужба готова до взаємодії та співпраці з  керівниками закладів оздоровлення та відпочинку в частині надання консультативної допомоги з метою проведення літньої оздоровчої кампанії 2021 року на належному та безпечному рівні.