Онлайн-нарада з обговоренням виробничих питань у сферах дотримання вимог санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів.

Сьогодні у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області  під час онлайн-наради під головуванням начальника Головного управління Олександра Шпити обговорили низку виробничих питань у сферах дотримання вимог санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів.

Як зазначив Олександр Шпита, наразі пріоритетним завданням Держпродспоживслужби є вжиття вичерпних заходів, спрямованих на забезпечення проведення літньої оздоровчої кампанії на безпечному рівні, тому спеціалісти Служби повинні посилити заходи контролю , зокрема за організацією протиепідемічних заходів у закладах оздоровлення та відпочинку у відповідності до вимог, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України №5 від 8 червня 2021 року.

В.о. начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ірина Загородня проаналізувала діяльность спеціалістів управління в частині здійснення державного нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів та карантинних обмежень за 5 місяців 2021 року. Також було надано звіт

 стану готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Житомирської області , зазначено  певну проблематику та окреслено першочергові заходи щодо її усунення.

Попри послаблення карантинних обмежень, регламентоване постановою КМУ №583 від 02.06.2021р.,  учасникам наради було наголошено на необхідності посилення заходів державного контролю за об’єктами підвищеного епідризику.

          Перший заступник начальника Ігор Волківський навів аналіз щодо впровадження системи НАССР на харчоблоках дошкільних навчальних закладів  та закладів загальної середньої освіти Житомирської області, наголосив на посиленні державного нагляду за постачальниками продуктів харчування у зазначені заклади ( в т.ч. у ході комісійних обстежень) з відбором проб продуктів харчування, – оскільки питання покращення харчування дітей у навчально-виховних закладах перебуває на постійному контролі першої леді Олени Зеленської.

На завершення онлайн-наради було визначено першочергові завдання та надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів ГУ ДПСС в Житомирській області.