Оперативна інформація про надзвичайну ситуацію, яка склалась у м.Житомирі внаслідок аварії на напірному каналізаційному колекторі

За оперативними даними 06.08.2021 року об 22.00 год. сталася аварія на напірному каналізаційному колекторі ГКНС діаметром 800 мм, внаслідок якої у р.Тетерів, в межах м.Житомира, з каналізаційного колектору потрапляють не очищенні каналізаційні стоки. 07.08.2021 року спеціалісти ГУ ДПСС в Житомирській області прийняли участь у роботі  позачергового засідання Житомирської міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Рішенням комісії, з метою мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище, зобов’язано директора КП «Житомирводоканал» вжити невідкладні заходи з ліквідації аварії та посилення лабораторного контролю за якістю води в р.Тетерів.

Станом на сьогодні спеціалісти Держпродспоживслужби приймають участь в роботі комісії по ліквідації наслідків аварії, створеної Житомирською міською радою, надають необхідні пропозиції та рекомендації. Ситуація перебуває на постійному  контролі ГУ ДПСС у Житомирській області.

 Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до мешканців Житомирщини з рекомендаціями утриматись від вилову (вживання) риби та купання в річці Тетерів нижче по течії від місця аварії.