Питання належного та безпечного оздоровлення дітей, успішного реформування системи шкільного харчування – є пріоритетними для Держпродспоживслужби

Питання пильної уваги з боку Держпродспоживслужби за функціонуванням закладів оздоровлення та відпочинку дітей обговорили сьогодні під час чергової наради під головуванням Владислави Магалецької з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби. Крім того, йшлося про участь Держпродспоживслужби у забезпеченні заходів продовольчої безпеки на харчоблоках закладів загальної середньої освіти  (впровадження системи НАССР, недопущення до обігу та реалізації фальсифікованих продуктів харчування тощо).

Учасників наради було поінформовано про успішне введення в дослідну експлуатацію інформаційних автоматизованих систем PHIS та  LIMS, відповідно до затвердженого плану  запуск систем успішно стартував в переважній більшості обласних управлінь.

На завершення було наголошено на певних особливостях здачі квартальної та піврічної звітності окремо за напрямками діяльності територіальних органів Держпродспоживслужби.