Питання оздоровлення дітей та покращення шкільного харчування обговорили під час чергової наради

Про зосередження уваги з боку Держпродспоживслужби на проведенні літньої оздоровчої кампанії для дітей  на належному та безпечному рівні йшлося сьогодні під час чергової онлайн-наради  з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби під головуванням Владислави Магалецької. Учасників наради було поінформовано про участь Голови Держпродспоживслужби  у запланованому  засідання комісії під головуванням Прем’єр-міністра України з питань проведення кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року, де більш детально  будуть обговорені ці питання.

Поряд з тим, Держпродспоживслужба  вживатиме вичерпних заходів, спрямованих на реформування та покращення харчування дітей в закладах освіти, оскільки питання безпечного та якісного  шкільного харчування перебуває на особистому контролі першої леді Олени Зеленської. Спеціалісти територіальних управлінь Держпродспоживслужби упродовж липня-серпня залучатимуться до перевірок щодо готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року, тому суттєва увага буде приділена питанням прискорення реформи шкільного харчування, впровадження якісних змін та її реалізації. Зокрема, було наголошено на недопущенні до реалізації на харчоблоках шкіл фальсифікатів продуктів харчування.

Також обговорили питання введення в дослідну експлуатацію інформаційних автоматизованих систем PHIS та  LIMS (відповідно до затвердженого Плану – в Житомирській області введення програмного забезпечення стартуватиме вже 7 червня).

Крім того, спеціалісти територіальних управлінь Держпродспоживслужби продовжують здійснювати щоденний моніторинг цін на пальне  (А-92,А-95 та диз.паливо)  на АЗС в межах території нагляду.

За результатами  проведеної наради, керівник Головного управління Олександр Шпита надав ряд відповідних доручень начальникам структурних підрозділів за напрямками їх діяльності.