Понад півтори тисячі моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 8-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, упродовж минулого тижня (5-11 квітня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 1585 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 544 об’єктів продовольчої торгівлі,  546 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 186 закладів громадського харчування, 46 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 198 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 18 закладів дошкільної, 39  загальної середньої освіти та 7 навчальних закладів , серед яких технікуми,коледжі та ПТУ. Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 8-му об’єкті нагляду, що становить 12,6% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 87 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 128  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 36 інформаційних листів до органів місцевої влади та 6 листів до правоохоронних органів.

Наразі Житомирська область визначена як регіон зі значним поширенням СOVID-19, тому посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.