Понад 2 тисячі моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 8-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, упродовж минулого тижня (22-28 березня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 2055 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 810 об’єктів продовольчої торгівлі,  616 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 250 закладів громадського харчування, 65 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 293-х об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 10 закладів дошкільної та 7 загальної середньої освіти. Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 8-му об’єкті нагляду, що становить 12,6% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 131 протокол про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 158  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 46 інформаційних листів до органів місцевої влади та 16 листів до правоохоронних органів. Наразі Житомирська область визначена як регіон зі значним поширенням СOVID-19, тому посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується