Понад 2 тисячі моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 5-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, упродовж минулого тижня (01-07 березня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 2059 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 757  об’єктів продовольчої торгівлі,  743 заклади торгівлі непродовольчою групою товарів, 227 закладів громадського харчування, 78 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 221 об’єкта, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 13 закладів дошкільної та 20 загальної середньої освіти. Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 5-му об’єкті нагляду, що становить 20 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 215 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 230  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 89 інформаційних листів до органів місцевої влади та 33 листи до правоохоронних органів.

Наразі Житомирська область визначена як регіон зі значним поширенням СOVID-19, тому контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби суттєво посилюється.