Посилення контролю за закладами оздоровлення та відпочинку дітей, об’єктами громадського харчування та іншми об’єктами підвищеного епід.ризику, вжиття заходів для запобігання поширенню сказу на території України

Питання пильної уваги з боку Держпродспоживслужби за функціонуванням закладів оздоровлення та відпочинку дітей,  об’єктів громадського харчування та інших об’єктів підвищеного епід.ризику  в літній період обговорили сьогодні під час чергової наради під головуванням Владислави Магалецької з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби. Так. упродовж минулого тижня зареєстровано два випадки масових харчових отруєнь : у Харківській області – серед відвідувачів ресторану «Якіторія» та в Івано-Франківській області під час святкування випуску у ресторанному комплексі «Діброва». Про комплекс вжитих заходів на місцях, хід проведення санітарно-епідемічного розслідування щодо встановлення причин виникнення спалахів доповіли керівники Головних управлінь у Харківській та Івано-Франківській областях.

Також учасників наради було поінформовано про завершення місії ЄС «Мікробіологічні ризики при експорті ягід до ЄС». Офіційний звіт буде надано пізніше, за його результатами Держпродспоживслужбою буде доведено до відома план заходів з метою виконання всіх рекомендацій Євросоюзу.

На завершення було анонсовано затвердження програми  контролю сказу тварин на 2021-2030 роки, проект якої було розроблено за участі експертів Проекту ЄС «Вдосконалення  законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин в Україні». Таким чином, вжиття заходів для запобігання  поширенню сказу на території України, ще одне з пріоритетних завдань Служби на сьогодні.