Посів насіння овочів та квітів на розсаду

        Всі без винятку городники добре знають як вирощувати овочі та квіти та як і коли сіяти їх насіння на розсаду. Дійсно, ну що тут можна придумати, адже операції відомі – замочування, пророщування, посів насіння. Однак не все так просто – насіння на розсаду всі намагаються сіяти приблизно однаково, а  сходить воно по-різному, та й розсада виростає абсолютно різною.

Причин кілька, і далеко не останню роль тут відіграють агротехніка посіву насіння на розсаду і нюанси початкового догляду за молодими сіянцями. Ось на цих аспектах і хотілося б зупинитися, але про все по порядку.

Посів насіння на розсаду можна робити двома способами:
1. Насіння висівають у ґрунт досить густо, а коли посіви сходять їх пікірують в окремі ємності.
2. Насіння висівають відразу в окремі ємності.

І для першого, і для другого випадків є аргументи «за» і «проти», однак обидва варіанти далеко не завжди забезпечують отримання якісної розсади.

Більш того, вони навіть не гарантують появу сходів – не тому, що рекомендації неправильні, вони в принципі правильні. Просто дуже багато чинників, які можуть зіграти при такому підході негативну роль і привести до загибелі насіння або сіянців.

Основні причини, через які насіння може загинути і не зійти.
1. Занадто низька температура. Насіння більшості теплолюбних культур (перець, баклажани, помідори, огірки, дині, кавуни) добре проростають при температурі 24 … 26°C, а при температурі нижче 15°C вони можуть взагалі не зійти. Тому посів насіння на розсаду таких культур краще робити в невеличких кімнатних теплицях.

2. Занадто велика глибина загортання насіння при посіві – глибоке загортання насіння ряду культур може призвести до появи лише поодиноких сходів. Для багатьох культур оптимальною глибиною посіву насіння вважається глибина в 0,3-0,6 см. Дрібне насіння взагалі не загортають, а просто сіють по поверхні ґрунту.

3. Недостатньо вологий ґрунт – після посіву не можна пересушувати верхній шар ґрунту, адже слабенькі ще паростки можуть швидко засохнути. В такому випадку сходів не буде. Оптимальною вважають вологість ґрунту 80-90%.

4. Занадто вологий ґрунт – насіння можуть згнити. Це буває, коли ємності з посіяним насінням поміщають в щільно закриті поліетиленові пакети, де насіння просто задихається і загнивають. Щоб уникнути цього, пакети потрібно тримати трохи відкритими і періодично провітрювати.

6. Занадто щільний ґрунт – насіння може задихнутися або просто не пробити шар ґрунту. Причина криється в неправильно підібраному складі ґрунту для посіву насіння, який в обов’язково має містити розпушуючі компоненти (агровермікуліт, тирсу тощо).

Як правильно сіяти насіння овочів на розсаду:
Першими на розсаду сіють такі рослини: помідори, перець, броколі, скоростиглу і цвітну капусту.

Посів на розсаду насіння помідорів
В кінці березня або на початку квітня треба сіяти розсаду, щоб вона проросла. Це можна зробити вдома, наприклад, на балконі (в пластикові стаканчики). Уже в травні вона досягне потрібного розміру.

Спочатку розсаду помідорів висаджують під плівку (в спеціальних боксах) – в середині або наприкінці травня в залежності від погоди.

Посів на розсаду насіння капусти
Розсаду капусти виростити нескладно: насіння капусти на розсаду можна сіяти в середині-кінці березня. Розсада капусти не боїться невеликих заморозків, тому її можна висаджувати на грядки на початку травня.

Посів на розсаду насіння перцю
Насіння перцю вирощують подібно до насіння помідорів. Посів насіння на розсаду проводиться в третій декаді березня – на початку першої декади квітня, тобто вирощується 60-70-денна розсада. Перець – рослина вимоглива до тепла, а його насіння сходить довше за насіння помідорів.

Для того, щоб правильно розрахувати строки посіву насіння для отримання розсади будь — якої овочевої культури потрібно також знати, коли її можна висаджувати в теплицю або відкритий ґрунт.

  • Селеру висаджують через 60-80 днів після сходів;
  • цибулю — через 60-70 днів;
  • капусту — через 50 днів;
  • перець і помідори — через 60 днів;
  • баклажани — через 65-70 днів;
  • кабачки і огірки — через 30-40 днів.

   Скільки рослин висаджувати на 1 м². На кожен квадратний метр відкритого ґрунту потрібно: 5-6 коренів ранньої капусти; середньостиглої капусти — 3-4 рослини; пізньої капусти — 2-3 рослини; помідорів — 4-5 штук; перцю, баклажанів — 7-8 штук; огірків — 1-2 рослини; кабачків — 1-2 рослини; качанового салату — 16-20 штук; ревеню — 1-2 кореня.
   На ніч розсаду виносять туди, де температура нижче — 8-10 °С (балкон, лоджія, веранда). Через 2-3 дні рослини поливають водою кімнатної температури, а якщо вони слабкі, то роблять підгодівлю сумішшю з мікроелементами — 20 г на 10 л води. При настанні стійкого тепла (вище 10 °С) розсаду виносять на свіже повітря (3-4 години), а в по дальшому залишають на ніч до висадки в ґрунт.