Протидія нелегальному обігу пального – спеціалісти Держпродспоживслужби упродовж тижня перевірили 6 АЗС

В рамках протидії нелегальному обігу пального, на виконання відповідного доручення Прем’єр-міністра України, спеціалісти управління захисту споживачів ГУ ДПСС в Житомирській області у складі робочої групи з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами активізували роботу в частині проведення позапланових заходів державного нагляду за суб’єктами господарювання у сфері виробництва,зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Упродовж 5-7 травня поточного року робочою групою перевірено 6 автозаправочних станцій на території Коростенського району. Так, під час здійснення заходів спеціалістами управління перевірена наявність документів про належну якість пального (декларації, сертифікати та паспорти якості), що було в реалізації на АЗС на період перевірки, – порушень не встановлено.

Відповідно інформації Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами станом на 05 травня в Житомирській області здійснено перевірку 330 об’єктів, у тому числі:

 припинено діяльність – 62 АЗС;

складено адміністративних протоколів –195;

вилученого пального32,016 тонни, на суму –985,4 тис грн;

винесено приписів про усунення порушень – 268;

нараховано штрафних та фінансових санкцій – 1,9 млн грн;

вилучено обладнання на суму – 700 тис грн.

Робота та участь спеціалістів Держпродспоживслужби у спільних заходах, спрямованих на боротьбу з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в Житомирській  області продовжується.