Півтисячі моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, відсоток порушень зменшується.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (28 червня- 04 липня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 499 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 198 об’єктів продовольчої торгівлі,  99 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 32 заклади громадського харчування, 26 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 141 об’єкта, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення.

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 8-му об’єкті нагляду, що становить 12 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 14 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 40  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 16 інформаційних листів до органів місцевої влади та 5 листів до правоохоронних органів.

Наразі контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.