Реформування системи шкільного харчування перебуває на постійному контролі Держпродспоживслужби.

Спеціалісти  Держпродспоживслужби у ході комісійних обстежень закладів освіти щодо стану їх готовності до нового навчального року  суттєву увагу приділяють питанню прискорення  реалізації реформи системи шкільного харчування та  впровадженню подальших якісних змін . 

Так, відучора за ініціативи представників територіальних підрозділів та ,зокрема, за безпосередньої участі  спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області було проведено низку зустрічей з освітянами Овруцької, Радомишльської,Ружинської та Черняхівської громад.

У ході зустрічей йшлося про здійснення комплексу невідкладних першочергових завдань і пріоритетних трансформаційних процесів в рамках формування Нової української школи, розбудови в ній комфортного, безпечного і здорового середовища та реформування системи шкільного харчування.

Спеціалістами Держпродспоживслужби у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини було надано детальні роз’яснення щодо необхідності розроблення та подальшого впровадження системи НАССР як важливої передумови поліпшення якості харчування дітей у навчально-виховних закладах.

Спеціалістами напрямку державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства поінформовано учасників зустрічей про вимоги чинного законодавства до організації харчування дітей в освітніх закладах ,зокрема, що регламентуються  Постановою КМУ  №305 від 24.03.2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та «Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти».

Фахівці територіальних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби продовжують співпрацювати та взаємодіяти з освітянами  Житомирщини задля подальшої успішної реалізації реформи шкільного харчування в закладах освіти, оскільки це питання на сьогодні є пріоритетним та перебуває на особистому контролі першої леді Олени Зеленської та Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької.