Робота мобільних бригад Коростенського району та Малинської громади

Спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень на об’єктах нагляду Житомирської області.

    Так, упродовж минулого тижня (26 квітня – 30 квітня) спеціалістами Коростенського управління ГУ ДПСС спільно з представниками Головного управління національної поліції в Житомирській області та Коростенського відділу НП ГУ в Житомирській області було   проведено 48 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено  22 об’єкти продовольчої торгівлі, 22  заклади торгівлі непродовольчою групою товарів,  2 аптеки,  2 перукарні. Порушення протиепідемічного режиму членами мобільної групи зафіксовано на  19 об’єктах нагляду, що становить 45,8% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 7 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб за ст.42 КУпАП,  надіслано 1 інформаційний лист до органів місцевої влади, а також представниками Національної поліції було складено 5 адмінпротоколів за ст. 44-3 ч.2 КУпАП та винесено 8 письмових попереджень.

Спеціалістами  Малинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, у складі мобільних груп проведено 41 моніторингову перевірку об’єктів продовольчої і непродовольчої торгівлі, закладів громадського харчування, аптеки, перукарні, заклади дошкільної та загальної середньої освіти.

У зв’язку з виявленими порушеннями вимог протиепідемічного режиму складено 3 протоколи про адмінправопорушення на відповідальних осіб по ст. 42 КУпАП, надано 3 листи з пропозиціями по усуненню порушень, надіслано 2 інформаційних листи до органів місцевої влади.

У ході перевірок спеціалістами територіальних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо неухильного дотримання протиепідемічних заходів, які мінімізують ризики інфікування COVID-19 та запобігають його стрімкому поширенню.