Робота мобільної групи Житомирського району

В Житомирській області посилено заходи державного контролю щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог. Спеціалісти районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області у  складі створених   мобільних  груп  та комісій , здійснюють рейдові перевірки об’єктів продовольчої та непродовольчої торгівлі, закладів громадського харчування, перукарень та салонів краси, закладів освіти тощо.

Так нещодавно спеціалістами Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області у складі мобільної групи спільно з представниками правоохоронних органів упродовж минулого тижня  перевірено 38 об’єктів громадського призначення. Порушення вимог протиепідемічного режиму виявлені на 6-ти об’єктах, в результаті чого направлено 6 листів з пропозиціями по усуненню порушень, складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачені  ст.42 КУпаП та  1 протокол  за ст.44-3 ч.1.

Крім того, спеціалісти Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області під час моніторингових обстежень продовжують проводити активну просвітницьку роботу як серед адміністрації та персоналу закладів так і серед населення щодо дотримання основних протиепідемічних заходів з метою запобігання стрімкого поширення COVID-19 на території області.