Семінар-навчання у сфері фітосанітарної безпеки

Сьогодні в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» відбувся  семінар-навчання  у форматі відео-конференції. Захід орієнтований на підвищення обізнаності  державних фітосанітарних інспекторів та фахівців фітосанітарної лабораторії. У ході семінару учасники опрацьовували наказ Міністерства розвитку економіки,торгівлі та сільського господарства України від 22.02.2021р.  №343 «Про затвердження Методів інспектування, огляду в т.ч. відбору зразків та проведення фітосанітарної експертизи».

Використовуючи презентаційні матеріали було надано детальні роз’яснення передумов та загальних вимог щодо проведення огляду, інспектування  в т.ч. відбору зразків відповідно до виду об’єктів регулювання для проведення  подальшої фітосанітарної експертизи. Також у ході семінару було розглянуто різні методи фітосанітарної експертизи (аналізів) об’єктів регулювання.

За результатами навчання учасники семінару здобули практичні навички застосування наказу Мінекономіки від 22.02.2021р. № 343.