Семінар-нарада з з роз’ясненням вимог у сфері антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу

Сьогодні у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області провели семінар-нараду з роз’ясненням вимог у сфері антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу.

Так, на виконання плану-заходів, передбачених Антикорупційною програмою Національного агентства з  питань запобігання корупції на 2021-2022 роки, подібні заходи, які спрямовані на підвищення рівня обізнаності державних службовців ГУ ДПСС в Житомирській області, проводяться завідувачем сектору з питань запобігання корупції Ігорем Скиданом на постійній основі. У ході семінар-наради до уваги учасників надано детальні тлумачення окремих статей Закону України « Про державну службу» та низку роз’яснень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Крім того, начальник управління роботи з персоналом Галина Жиглей  поінформувала учасників семінар-наради з внесеними змінами в законодавстві в частині уточнення професійно-етичних вимог щодо правил поведінки державних службовців  та посадових осіб місцевого самоврядування у відповідності з наказом НАДС від 28.04.2021 №72-71.

Захід орієнтований на подальше особистісне удосконалення кожного працівника,  що в свою чергу сприятиме формуванню довіри суспільства до державних службовців та посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби та підтримці  позитивного іміджу Служби в цілому.