Упродовж минулого тижня здійснено 1512 моніторингових перевірок дотримання протиепідемічних обмежувальних заходів

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, упродовж минулого тижня (12-18 квітня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 1512 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 577 об’єктів продовольчої торгівлі,  388 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 252 заклади громадського харчування, 27 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 225 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 18 закладів дошкільної, 17  загальної середньої освіти та 8 навчальних закладів , серед яких технікуми, коледжі та ПТУ. Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 6-му об’єкті нагляду, що становить 15,8% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 111 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 159  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 25 інформаційних листів до органів місцевої влади та 5 листів до правоохоронних органів.

Наразі Житомирська область визначена як регіон зі значним поширенням СOVID-19, тому посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.