Упродовж минулого тижня на Житомирщині проведено понад 800 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках,  закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Так, упродовж минулого тижня (22 – 28 лютого)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 822 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 358  об’єктів продовольчої торгівлі,  179 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 69 закладів громадського харчування, 19 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 168 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Крім того,моніторинговими перевірками охоплено 12 закладів дошкільної та 15 закладів загальної середньої освіти, 2 ВНЗ . Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 6-му об’єкті нагляду, що становить 17 % від загальної кількості. Як свідчить статистика,- найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було складено 56 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 99  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 30 інформаційних листів до органів місцевої влади та 5 листів до правоохоронних органів.

Наразі робота у зазначеному напрямку суттєво посилиться, оскільки з 3 березня 2020 року на території  Житомирської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та вводяться додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.