Упродовж минулого тижня спеціалістами здійснено понад півтисячі первірок дотримання протиепідемічних вимог, кожна 5-та з порушеннями

Спеціалісти територіальних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (06 вересня – 12 вересня)  спеціалістами  Держпродспоживслужби  проведено 567 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 205 об’єктів продовольчої торгівлі,  95 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 29 закладів громадського харчування, 19 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 180 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 27 закладів дошкільної освіти та 12 закладів  загальної середньої освіти.

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 5-му об’єкті нагляду, що становить 19 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 27 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 96  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 15 інформаційних листів до органів місцевої влади та 5 листів до правоохоронних органів.

Наразі контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.