Упродовж І-го півріччя спеціалістами Держпродспоживслужби здійснено майже 28 тис.перевірок дотримання протиепідемічних заходів та карантинних обмежень

Станом на 01.07.2021 року спеціалістами Головного управління було здійснено величезний обсяг робіт щодо забезпечення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед населення. Загалом спеціалістами Держпродспоживслужби області було проведено 27823 перевірки суб’єктів господарювання з питання дотримання ними протиепідемічних вимог, у тому числі 74% (20657) перевірок проведено з представниками Головного управління Національної поліції.

У структурі проведених перевірок позапланові заходи державного нагляду становили 18% (5019 заходів), а решта 82% (22804 заходів) – це комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання.

Порушення протиепідемічних вимог виявлено на 4062 об’єктах, що становить 15% від загальної кількості обстежених об’єктів. За виявлені порушення протиепідемічних вимог на відповідальних осіб було складено 1799 протоколів, винесено 638 приписів та надано 1926 попереджень про усунення порушень, направлено 710 інформаційних листів в органи державної влади та місцевого самоврядування та 176 – до правоохоронних органів. По результатах перевірок підготовлено 307 матеріалів на позачергові засідання районних комісій з питань ТЕБ та НС та направлено 97 доповідних листи на адреси керівників районних штабів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням COVID-19.

Тож значними спільними зусиллями нам вдалося досягти певної стабільності ситуації. Однак, не дивлячись на вжиті заходи, порушення протиепідемічних вимог, особливо на агропродовольчих ринках, підприємствах торгівлі та ресторанного господарства, в закладах освіти, продовжують реєструватися і надалі.

????????????????????????????????????