Участь в черговій онлайн-нараді

Сьогодні у ході чергової онлайн-наради під головуванням Владислави Магалецької обговорили питання проведення літньої кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей на належному та безпечному рівні. Зокрема, до уваги учасників було наведено стислий аналіз заходів державного нагляду за закладами відпочинку та оздоровлення дітей. Так, спеціалістами Служби було здійснено понад 2400 комісійних перевірок оздоровчих закладів, у 444-х було виявлено порушення, що становить 18%. По всім випадкам невідповідності вимогам чинного законодавства, Держпродспоживслужбою вжиті відповідні міри реагування.

 До обговорення питання організації відпочинку долучилась  Голова  Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів. Зокрема, йшлося про співпрацю та взаємодію між відомствами в ході розгляду звернень споживачів щодо надання туроператорами неякісних послуг .

Крім того, обговорили питання щодо вдосконалення рівнів діджиталізації та цифрової трансформації у територіальних органах Держпродспоживслужби : запуск проекту е-споживач, взаємодія з за стосунком «ДІЯ» тощо.