Участь у обговоренні освітніх програм

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита долучився до засідання круглого столу в онлайн-режимі, де обговорювались питання акредитаційної експертизи освітньої програми 229 «Громадське здоров’я» Житомирського медичного інституту.

Захід відбувся під головуванням Ярослава Першегуби – доцента кафедри громадського здоров’я НМАПО ім. Шупика, за участі   в.о. директора Волинського медичного інституту Тетяни Пастрик, директора КНП «Житомирський обласний центр громадського здоров’я» Олександра Зарицького, начальника відділу охорони здоров’я Корнинської ОТГ – Тетяни Шельвашенко та представників науково-викладацького складу кафедри «Громадське здоров’я»  Житомирського медичного інституту.

У ході засідання учасники обговорили результати  моніторингу якості освітньої програми Громадське здоров’я» за спеціальністю 229  «Громадське здоров’я», яка попередньо була розроблена та адаптована до аналогічних освітніх програм  провідних закладів вищої освіти України, з врахуванням певних пропозицій та зауважень від майбутніх потенційних роботодавців та стейк-холдерів.

Зокрема, у ході своєї доповіді Олександр Шпита висловив неабияку зацікавленість у формуванні висококваліфікованого та компетентного кадрового потенціалу Держпродспоживслужби у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства молодими спеціалістами – випускниками кафедри «Громадське здоров’я»  Житомирського медичного інституту, оскільки на сьогодні відмічається недостатнє кадрове забезпечення спеціалістів зазначеної сфери у районних управліннях ГУ ДППС в Житомирській області. Тому, співпраця, регламентована укладеною угодою між Держпродспоживслужбою та Житомирським медичним інститутом продовжується  та поглиблюватиметься у подальшому з практичними перспективами для обох сторін.