Участь у ХІІІ-му Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство»

Сьогодні на запрошення Асоціації  «Свинарі України» представник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – начальник Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Володимир Стрельченко взяв участь у ХІІІ Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство» у м.Київ. Спікерами заходу були експерти ФАО з питань дикої природи та екології хвороб, експерти ФАО з питань ветеринарії та безпечності харчових продуктів, лікарі ветеринарної медицини, експерти у галузі свинарства, представники Американської асоціації лікарів ветеринарної медицини тощо.

Під час заходу вітчизняні та закордонні експерти  ділилися досвідом, знаннями та результатами  новітніх досліджень у сфері здоров’я свиней та кращих практик вирощування свиней. Зокрема, певну увагу було приділено тематиці щодо зменшення застосування антибіотиків у вирощуванні свиней. Не оминули увагою фактори ризику поширення африканської чуми свиней та заходи ефективного контролю типових для свиногосподарств захворювань.

Конгрес «Прибуткове свинарство» – платформа обміну досвідом з ефективного вирощування свиней, орієнтована на генерацію нових ідей розвитку вітчизняного сектору свинарства.