Участь у черговій онлайн-нараді

Сьогодні керівник Головного управління Держпродспоживслужби Олександр Шпита взяв участь у черговій нараді, яка відбулась в онлайн-режимі під головуванням Владислави Магалецької. Як і раніше, у ході наради про епідемічну ситуацію та вжиті заходи доповіли керівники територіальних органів Держпродспоживслужби, де в регіонах встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

 Зокрема, Олександр Шпита зазначив, що на сьогодні в області із 6-ти індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 перевищення фіксуються по чотирьох, в т.ч. за  коефіцієнтом виявлення випадків інфікування, рівнем госпіталізації та завантаженістю ліжок з киснем, в зв’язку з чим спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області суттєво посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень на об’єктах нагляду.

Так, упродовж минулого тижня було здійснено 1585 моніторингових перевірок, 80% з них було проведено за участі представників правоохоронних органів, що свідчить про належний рівень комунікації Держпродспоживслужби та ГУНП в Житомирській області.  Порушення протиепідемічних вимог реєструвалися при 200 перевірках , що складає 12,6% від загальної кількості обстежень, в зв’язку з чим було вжито відповідні заходи реагування. Крім того, спеціалісти перевірили 32 пункти проведення пробного тестування ЗНО. У ході перевірок фахівцями Держпродспоживслужби надавались рекомендації щодо створення належних умов  з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів у пунктах пробного тестування, загалом – порушень не виявлено.

Крім того, у ході наради було обговорено питання зміни формату сертифікації вантажів експорту до ряду країн СНД (наразі вже погоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту із України до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, у процесі погодження форми сертифікатів на експорт до Вірменії, Узбекистану  та Киргизстану).

Окрему увагу було приділено питанню впровадження програмного забезпечення Лабораторної Інформаційної Системи LIMS та Фітосанітарної інформаційної системи PHIS, що стартуватиме вже наприкінці квітня в рамках діджиталізації Держпродспоживслужби у Волинській, Київській та Львівській областях. Зокрема, було наголошено на необхідності  належного матеріально-технічного оснащення робочих місць, що сприятиме вдалому запуску продуктів програмного забезпечення та подальшій діджиталізації територіальних органів Держпродспоживслужби.