Участь у черговій онлайн-нараді

Сьогодні перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ігор Волківський  взяв участь у черговій онлайн-нараді під головуванням Владислави Магалецької. У ході наради було наголошено на необхідності продовжувати посилений моніторинг дотримання  протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду попри перехід низки регіонів з «червоного » рівня  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 до «жовтого» та «помаранчевого» рівнів.

Крім того, Владиславою Магалецькою було анонсовано проведення  зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації за участі координатора Швейцарсько-українського проекту  безпечності молока Ірини Висоцької  щодо інтеграції програмного додатку «Молочний модуль».

Також у ході наради йшлося про обстеження полів щодо встановлення/підтримання статусу місця виробництва вільного від регульованих та інших шкідливих організмів . Зокрема, акцентовано увагу на необхідності поновлення практики щодо розроблення регіональних програм по боротьбі з сажковими хворобами пшениці.

Окрему увагу було приділено питанню сприяння впровадження програмного забезпечення Лабораторної Інформаційної Системи LIMS та Фітосанітарної інформаційної системи PHIS, що вже стартувала в рамках діджиталізації Держпродспоживслужби у Волинській, Київській та Львівській областях. Було наголошено на необхідності  належного матеріально-технічного оснащення робочих місць, що сприятиме вдалому запуску продуктів програмного забезпечення та подальшій діджиталізації територіальних органів Держпродспоживслужби.