У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відзначили кращих державних службовців

23 червня, у День державної служби України, начальник Головного управління Держпродспоживслукжби в Житомирській області Олександр Шпита привітав колектив із професійним святом.

У своєму вітальному слові він зазначив, що з ранніх часів державотворення довіра до влади починалася з державних службовців. Адже завдяки їх щоденній праці кожен громадян вирішує безліч важливих питань.

Також керівник управління підкреслив важливість кадрового потенціалу державних службовців та створення належних умов для залучення молодих спеціалістів. Саме на них покладено величезну відповідальність за становлення майбутньої ефективної, стабільної системи державного управління та підвищення авторитету держави.

За сумлінне виконання обов’язків державного службовця на благо країни та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України, кращих державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відзначено Подяками.

З нагоди професійного свята, з вітальним словом до присутніх звернувся також голова первинної профспілкової організації Микола Міщенко, який побажав працівникам, котрі присвятили своє життя служінню громадянам нашої держави та Житомирщини зокрема, професійних досягнень, міцного здоров’я, поваги від колег та незмінної вдячності від мешканців нашого краю.

У цей святковий день бажаємо державним службовцям і надалі гідно нести це відповідальне звання, нових успіхів, наснаги та професійних злетів!