У Головному управлінні привітали медичних працівників з професійним святом

За традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Напередодні цього свята керівництво та колектив Головного управління тепло привітали медичних працівників служби.

Особливо зворушливо лунали слова начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександра Шпити, який привітав колектив управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

У своєму вітальному слові він зазначив, що сьогодні медичні працівники Держпродспоживслужби виконують надважливі завдання на шляху боротьби за здоров’я та безпеку життя населення. Саме на них покладено величезну відповідальність щодо недопущення поширення пандемії коронавірусної інфекції, збереження безпечних умов навчання та виховання дітей та багато інших важливих справ, які на перший погляд здаються непомітними. Однак стабільність та безпечність санепідситуації в області кардинально залежить саме від роботи медпрацівників Держпродспоживслужби.

За особистий вагомий внесок у забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області, високий професіоналізм та самовіддану працю висловив подяку керівник Держпрожспоживслужби області окремим працівникам та вручив відзначальні грамоти.

До вітального слова долучився начальник управління організаційно-господарського забезпечення Вадим Сичевський. Найкращі побажання працівники Головного управління також висловили керівнику Олександру Шпиті, котрий все своє життя присвятив збереженню здоров’я населення, і є Заслуженим працівником охорони здоров’я України, кандидатом медичних наук. Багато теплих слів колег з найкращими побажаннями пролунало цього дня на адресу медичних працівників служби.