У Головному управлінні підвели підсумки діяльності упродовж минулого року та визначили пріоритети на 2021-ий.

Сьогодні в онлайн-режимі  відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  на тему: «Про основні підсумки роботи ГУ ДПСС в Житомирській області   у 2020 році та пріоритети діяльності на 2021 рік».

Обговорення  питань порядку денного відбулося за участі начальників районних (міського) управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області, керівників міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби та державних районних (міської) лікарень ветеринарної медицини, представників Житомирської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби та  ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія».

Керівник Головного управління Олександр Шпита озвучив основні здобутки служби у минулому році. У зв’язку з пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадженим на території країни карантином, спеціалістами Держпродспоживслужби здійснено значний обсяг роботи в частині контролю за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог та карантинних обмежень,- проведено понад 38000 перевірок, у т.ч. у нічний час, вихідні та святкові дні. Крім того, фахівцями було здійснено 1484 інспектування суб’єктів господарювання у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, перевірено 8725 об’єктів  у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, проведено 160 перевірок суб’єктів господарювання у сфері захисту споживачів. Зокрема, спеціалістами управління захисту споживачів розглянуто 418 звернень споживачів Житомирщини, за результатами розглядів споживачам повернуто понад 36 тис.грн.

Учасники заходу обговорили актуальні питання стану виконання протиепізоотичних заходів, забезпечення реалізації державної політики у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, у галузі ветеринарної медицини та захисту прав споживачів. Визначили основні заходи щодо удосконалення та впровадження перспективних форм і методів управлінської діяльності.

За результатами засідання колегії прийняті  відповідні рішення, спрямовані на реалізацію основних завдань Держпродспоживслужби. Так, Олександр Шпита  спрямував діяльність структурних підрозділів Головного управління та підпорядкованих установ на досягнення стратегічних завдань у  2021 році, серед яких головним пріоритетом є забезпечення санітарно-епідемічного, епізоотичного, фітосанітарного  благополуччя  Житомирщини та захист інтересів споживача. Крім зазначених вище пріоритетів також було наголошено на діджиталізації та цифровізації усіх процесів діяльності Держпродспоживслужби як одного з основних напрямків роботи Служби на 2021 рік.