У Малині обговорили питання покращення стану харчування дітей у закладах освіти

Сьогодні за ініціативи керівництва Малинського управління ГУ ДПСС в Житомирській області відбулася нарада з директорами закладів освіти, де обговорили низку актуальних питань щодо покращення стану харчування дітей та забезпечення належного освітнього середовища.

У ході  зустрічі начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Віталій Філоненко  детальну увагу приділив питанню розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (система НАССР) в закладах освіти.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Наталя Кривець  ознайомила учасників наради з основними вимогами щодо влаштування, обладнання та належного утримання приміщень закладів освіти, основними санітарно-гігієнічними вимогами щодо створення належного та безпечного освітнього процесу.

Враховуючи нестабільну епідемічну ситуацію із захворюваності на COVID-19 в Житомирській області, доповідачі не оминули увагою питання необхідності дотримання протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19).