Публічний звіт керівника Головного управління про діяльність Держпродспоживслужби упродовж 2019 року

Сьогодні у актовій залі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась прес-конференція за підсумками діяльності Держпродспоживслужби   у 2019 році : начальник Головного управління Олександр Шпита публічно відзвітував про результати роботи Головного управління та окреслив пріоритетні завдання в умовах сьогодення. Захід відбувся за участю представників регіональних ЗМІ .

У ході прес-конференції керівник управління навів детальний звіт за напрямками діяльності структурних підрозділів, озвучив як досягнення служби, так і проблемні питання, які постали на шляху реалізації основних завдань, визначених державною політикою у сфері захисту споживачів, забезпечення епізоотичної, фітосанітарної та санітарно- епідемічної безпеки населення.

Актуальні проблемні питання, що належать до сфери компетенції Держпродспоживслужби,  жваво обговорювалися в інтерактивному форматі.

Завершуючи промову, Олександр Шпита зазначив , що перспектива підвищення ефективності діяльності Держпродспоживслужби на сьогодні вбачається у тісній взаємодії та співпраці в рамках «споживач-бізнес-влада», залученні представників ЗМІ та громадськості .