У Хорошеві перевіряють дотримання протиепідемічного режиму

Спеціалісти Хорошівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проводять санітарно-протиепідемічні заходи по недопущенню розповсюдження COVID-19 на території району. В складі мобільної групи, створеної розпорядженням Хорошівського селищного голови, здійснюється щоденний моніторинг за дотриманням підприємствами, установами, організаціями, іншими юридичними особами та громадянами санітарних та протиепідемічних заходів, введених на період карантину.
Рейдовими перевірками охоплено 16 суб’єктів господарювання. За результатами комісійних рейдів суб’єктам господарювання надано рекомендаційні листи.
Крім того, спеціалісти Хорошівського районного управління продовжують просвітницьку роботу з інформування населення щодо запобігання захворюваності на коронавірусну інфекцію. На сьогодні спеціалістами проведено 265 бесід, розповсюджено 355 пам’яток з профілактики COVID-19, керівник управління взяв участь у проведенні 2-х засіданнь районних комісій з питань ТЕБ і НС. Інформаційні матеріали з відповідними рекомендаціями щодо недопущення пощирення респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2» оприлюднюються на сайтах органів державної влади та набувають поширення через місцеві засоби масової інформації.