Позапланові обстеження закладів торгівлі на предмет дотримання карантинних обмежень

❗️‼️Спеціалістами Держпродспоживслужби на виконання п.46² постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956 суттєво посилено заходи державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства і дотриманням протиепідемічних вимог закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

✅Так, спеціалісти Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області у складі тимчасової мобільної групи спільно з представниками Національної поліції здійснили позапланові обстеження закладів торгівлі на предмет дотримання карантинних обмежень та стану організації протиепідемічних заходів відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020р. Загалом перевірками охоплено 9 закладів з торгівлі продовольчими товарами, на 4-х з них виявлено порушення :

🔻не створені умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни,

🔻відсутні антисептичні та дезінфікуючі засоби,

🔻не організовано централізований збір засобів індивідуального захисту;

🔻не нанесено маркування на підлозі для перебування в черзі з дотриманням дистанції .

🔴За результатами перевірок представниками Держпродспоживслужби складено 4 протоколи по ст.42 КУпАП, направлено 4 листа з пропозиціями щодо усунення виявлених порушень. ✔️Крім того, складено протокол за ст44-3 КУпАП представниками правоохоронних органів. Зокрема, спеціалістами Житомирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжується активна роз’яснювальна робота серед населення щодо профілактичних заходів з мінімізації ризиків інфікування COVID-19.