1536 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 6-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, упродовж минулого тижня (15-21 березня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 1536 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 572  об’єкти продовольчої торгівлі,  509 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 193 заклади громадського харчування, 35 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 198 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 17 закладів дошкільної та 12 загальної середньої освіти.Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 6-му об’єкті нагляду, що становить 15,5% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 215 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 134  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 35 інформаційних листів до органів місцевої влади та 14 листів до правоохоронних органів.

Наразі Житомирська область визначена як регіон зі значним поширенням СOVID-19, тому посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.