Вітання з Днем медичного працівника

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня медичного працівника!

Споконвіку найбільше шанувалися здоров’я та життя людини. А тому професія медичного працівника завжди по праву вважалась найшанованішою, найшляхетнішою. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм.

Сьогодні медичні працівники у системі Держпродспоживслужби виконують надважливі завдання на шляху боротьби за здоров’я і безпеку життя населення та реалізують державну політику у сфері профілактичної медицини. Саме на них покладено величезну  відповідальність щодо збереження стабільності санепідситуації, забезпечення належних умов життєдіяльності, важливість їх праці розуміє кожен з нас. Події останніх років змусили в цьому переконатися назавжди.

Впевнений, що Ваша нелегка праця, професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання обов’язків будуть високо оцінені українським суспільством, оскільки стабільна санітарно-епідемічна ситуація є запорукою здоров’я нашого народу.

Прийміть сердечну подяку за сумлінну та невтомну працю, професійність та лікарську честь. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя!

З повагою

Начальник Головного управління

Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Заслужений працівник охорони здоров’я України, кандидат медичних наук                  Олександр ШПИТА