В Житомирській області проводитимуть прийом громадян з питань реєстрації сільгосптехніки в м.Коростені, м.Бердичеві та Новоград-Волинському

З метою впорядкування та поліпшення надання послуг в рамках запровадженої адміністративно-територіальної реформи, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області в м.Коростені вже розпочато роботу з прийому юридичних та фізичних осіб з питань реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку сільськогосподарської техніки, видачі номерних знаків та відповідних реєстраційних документів. Консультації та інші заходи, пов’язані з реєстрацією та веденням обліку сільськогосподарської техніки здійснюються спеціалістом відділу  реєстрації сільськогосподарської техніки в приміщенні   Коростенського управління ГУ ДПСС в Житомирській області (м.Коростень, вул.Грушевського,104). Наразі для зручності мешканці м.Коростеня, Коростенського, Малинського, Народицького, Овруцького, Лугинського та Олевського районів матимуть змогу зареєструвати (перереєструвати) або ж зняти з обліку техніку за вказаною вище адресою.

Крім того, аналогічні віддалені робочі місця спеціалістів відділу  реєстрації сільськогосподарської техніки з прийому юридичних та фізичних осіб  функціонуватимуть з 20 вересня 2021 року у м.Новоград-Волинський та з 1 жовтня 2021 року у м. Бердичеві на базі територіальних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області і надалі вживатиме усіх можливих заходів щодо спрощення дозвільних процедур та надання адміністративних послуг, максимально сприятиме підвищенню їх якості та доступності для населення області.