1721 моніторингову перевірку дотримання карантинних обмежень упродовж тижня проведено спеціалістами Держпродспоживслужби, порушення – на кожному 8-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, упродовж минулого тижня (29 березня- 04 квітня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 1721 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 677 об’єктів продовольчої торгівлі,  542 заклади торгівлі непродовольчою групою товарів, 210 закладів громадського харчування, 48 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 219-ти об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 11 закладів дошкільної та 14 загальної середньої освіти. Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 8-му об’єкті нагляду, що становить 12,8% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 97 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 154  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 28 інформаційних листів до органів місцевої влади та 8 листів до правоохоронних органів.

Наразі Житомирська область визначена як регіон зі значним поширенням СOVID-19, тому посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.