480 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 6-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (21 червня- 27 червня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 480 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 165 об’єктів продовольчої торгівлі,  65 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 36 закладів громадського харчування, 21 перукарню (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 157 об’єкти, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 11 закладів дошкільної освіти та 3 заклади  загальної середньої освіти, зокрема, щодо проведення літньої  кампаніі з відпочинку та оздоровлення  дітей .

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 6-му об’єкті нагляду, що становить 15,8 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 34 протоколи про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 53  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 12 інформаційних листів до органів місцевої влади та 5 листів до правоохоронних органів.

Наразі контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.