492 моніторингових перевірки дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 5-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (30 серпня – 05 вересня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 492 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 184 об’єкти продовольчої торгівлі,  86 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 24 заклади громадського харчування, 15 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 126 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 23 заклади дошкільної освіти та 29 закладів  загальної середньої освіти.

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 5-му об’єкті нагляду, що становить 19 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 21 протокол про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 67  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 17 інформаційних листів до органів місцевої влади та 4 листів до правоохоронних органів.

Наразі контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.