569 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 7-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (07 червня- 13 червня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 569 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 210 об’єктів продовольчої торгівлі,  97 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 42 об’єкти громадського харчування, 13 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 180 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 11 закладів дошкільної освіти та 16 закладів  загальної середньої освіти.

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 7-му об’єкті нагляду, що становить 15% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 37 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 60  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 12 інформаційних листів до органів місцевої влади та 3 листи до правоохоронних органів.

Крім того,  з метою забезпечення проведення на належному рівні оздоровчої кампанії у 2021 році, спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області перевірено в процесі функціонування 36 пришкільних таборів та 1 позаміський табір цілодобового перебування («Супутник»). Порушення вимог чинного законодавства виявлено під час перевірки 6 пришкільних таборів (в 4-х порушення протиепідемічних вимог та в 2-х порушення в організації харчування дітей). За результатами  виявлених порушень складено 7 протоколів по ст.42 КУАП, надано 6 приписів з пропозиціями щодо усунення недоліків, направлено 2 доповідні записки в органи влади.