711 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 7-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (31 травня- 06 червня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 711 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 244 об’єкти продовольчої торгівлі,  162 заклади торгівлі непродовольчою групою товарів, 50 закладів громадського харчування, 14 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 172 об’єкти, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 7 закладів дошкільної освіти та 62 заклади  загальної середньої освіти,зокрема, на предмет їх готовності до проведення літньої  кампаніі з відпочинку дітей .

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 7-му об’єкті нагляду, що становить 15% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 36 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 73  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 12 інформаційних листів до органів місцевої влади та 3 листи до правоохоронних органів.

Наразі контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.