790 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 6-му об’єкті нагляду.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (24-30 травня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 790 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 283 об’єкти продовольчої торгівлі,  156 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 71 заклад громадського харчування, 19 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 161 об’єкт, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також моніторинговими перевірками охоплено 15 закладів дошкільної освіти та 80 закладів  загальної середньої освіти,зокрема, на предмет їх готовності до проведення основної сесії ЗНО. Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 6-му об’єкті нагляду, що становить 16,8% від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 68 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 86  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 17 інформаційних листів до органів місцевої влади та 3 листи до правоохоронних органів.

Наразі контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.