95-річчя Житомирського Національного агроекологічного університету

фото ЖНАЕУ (для сайта) 2 червня 2017 року керівництво Головного управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області   в особі начальника управління Шпити О.О. та заступника начальника Волківського І.А. привітало Житомирський Національний агроекологічний університет з нагоди 95-річчя від  дня заснування.

До цієї знаменної дати навчальний заклад  від  вересня 1922 року йшов довгою дорогою невтомної та наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.

 Наразі – це вищий навчальний заклад, знаний не тільки на Житомирщині, але й в усій Україні та далеко за її межами, як поважний за віком, відомий своїми випускниками, власною історією та традиціями. Житомирський національний агроекологічний університет єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині  заклад, який отримав статус Національного, та є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської,Рівненської, Волинської областей) . Зокрема, саме цей навчальний заклад готує  більшість висококваліфікованих  спеціалістів для установ, що належать до сфери управління  Держпродспоживслужби.

 Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Щиросердно бажаємо вам невпинного руху вперед та нових звершень, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям  подальшої плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка  та щирі почуття. 0e38fa9300dec9b4d0c973ef02bd7ac6