Cемінар-навчання з питань оптимізації технологічного процесу з реєстрації переміщення тварин на підприємствах із забою та утилізації.

DSCN18462 листопада на базі Головного управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області відбувся  семінар-навчання з питань оптимізації технологічного процесу з реєстрації переміщення тварин на підприємствах із забою та утилізації. Захід було організовано за ініціативи керівництва ГУ ДПСС та  ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин».

До участі у семінарі були запрошені спеціалісти районних та  міської державних лікарень ветеринарної медицини, яким надано повноваження офіційного ветеринарного лікаря для здійснення окремих заходів державного контролю.

 DSCN1529Відкрив семінар начальник Головного управління Олександр Шпита, який наголосив на необхідності спільно вживати заходів задля збереження стабільної епізоотичної ситуації на території області та висловив готовність до співпраці у цьому напрямку.

          Керівник Житомирської філії ДП «Агентство ідентифікації таDSCN1887 реєстрації тварин»  Станіслав Войнаш  провів стислий аналіз діяльності підприємства за 9 місяців в частині реєстрації та ідентифікації тварин. Фахівець ІІ-ої категорії Вахрушева Ірина ,  ознайомила  присутніх з технологічними процесами інформаційної системи Єдиного державного реєстру тварин (ЄДРТ). Застосовуючи демонстрацію  слайдів, доповідач докладно розповіла   про порядок реєстрації переміщення тварин на забій та факту забою та утилізації, акцентувала увагу присутніх на процедурі  оформлення необхідної документації. Зокрема, було наголошено присутнім на важливості етапу заключення угод, після чого уповноваженим офіційним ветеринарним лікарям буде надано доступ до роботи у зазначеній інформаційній системі. DSCN1917Кравченко Лілія, фахівець агентства  наглядно , використовуючи мультимедійну систему, провела покрокове навчання офіційних лікарів ветеринарної медицини щодо роботи в інформаційній системі ЄДРТ . В ході семінару учасники мали нагоду власноруч спробувати вносити дані до інформаційної системи під наглядом фахівців Житомирської філії ДП «Агентство ідентифікації та реєстрації тварин». Також було обговорено терміни подачі звітності та особливості заповнення звітних форм.DSCN1950

 В другій частині семінару до навчання  долучилися спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області. Так, начальником DSCN0199відділу державного контролю Олександром Семчуком   було надано роз’яснення учасникам семінару  у сфері особливостей здійснення державного контролю  на бійнях відповідно до вимог чинного законодавства. З порядком нанесення позначки придатності  та ідентифікаційної позначки присутніх ознайомила головний спеціаліст управління Алла Ковєрєнє.

 Наприкінці семінару тривали обговорення актуальних  питань, виробничої проблематики та можливі  шляхи їх вирішення.DSCN1863DSCN1977