Чергова моніторингова перевірка дотримання протиепідемічних заходів у громадському транспорті

Спеціаліст Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у складі мобільної групи, до якої увійшли представники управління транспорту і зв’язку міської ради, управління по зв’язках з громадськістю міської ради, нещодавно відвідав депо №1  комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради. Мета візиту – перевірка дотримання тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23.

Разом із керівництвом комунального підприємства члени мобільної групи відвідали бокс, де знаходяться транспортні засоби, які щодня підлягають санітарній обробці  з обов’язковою дезінфекцію салонів. Для миття та чищення зовнішніх поверхонь рухомого складу використовується мийка високого тиску та щітки. Дезінфекцію салону, зокрема: обробку поручнів, місць для сидіння, здійснює працівник підприємства у спеціальному захисному костюмі. Для дезінфекції транспортних засобів використовують засіб «Санімакс» з концентрацією розчину, що відповідає методичним вказівкам МОЗ України. Температурний скринінг працівників підприємства проводиться медичним працівником перед початком робочої зміни за допомогою безконтактного термометру, з реєстрацією даних у відповідному журналі.

Під час комісійного обстеження встановлено, що у депо №1 КП ЖТТУ дотримуються рекомендацій щодо вологого прибирання та дезінфекції громадського транспорту, проведення температурного скринінгу працівників. На підприємстві усіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту – масками, рукавичками та антисептиками.