Чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

3169828 вересня 2017 року в Житомирській облдержадміністрації відбулось чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головування голови облдержадміністрації Гундича І. П. та голови обласної ради  Ширми В.В. У засіданні комісії взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О., начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кончаківська С.П та  начальник управління фіто санітарної безпеки Туровський  Б.С. На порядок денний  винесені питання  підготовки населених пунктів та об’єктів  області до функціонування в осінньо-зимовий пожежонебезпечний  період 2017-2018 років  та вжиття невідкладних заходів щодо усунення загрози  знищення лісових насаджень внаслідок дії верхівкового та супутніх короїдів.

         Крім того, в ході засідання обговорювалось виконання протокольного рішення  від 09.06.2017 р. № 6/7 міжрегіонального засідання комісій з питань ТЕБ та НС щодо вжиття невідкладних заходів з метою недопущення забруднення річок Хомора та Случ.

Враховуючи заслухане в ході засідання  комісія прийняла відповідні рішення :31684 (1)

  • Затверджено склад обласного штабу з ліквідації наслідків всихання хвойних лісових насаджень та склад оперативного штабу для координації дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2017-2018 років ;
  • Затверджено ряд заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів області до функціонування під час осінньо-зимового пожежо небезпечного періоду  2017-2018 років;
  • Затверджено План заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.