Чергове засідання робочої групи щодо перевірки законності діяльності підприємств по виготовленню деревного вугілля

СП2 В приміщенні прес-центру Житомирської обласної  ради 2 вересня 2016 року відбулося чергове засідання робочої групи щодо перевірки законності проведення робіт з випалювання вугілля, в якому взяли участь в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О. та начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Кончаківська С.П.

Під час засідання вкотре обгорювались питання узаконення  діяльності підприємств та дотримання чинного законодавства при виробництві деревного вугілля.Світлана Петрівна

В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області наголосив на необхідності дотримання вимог «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» ДСП № 173-96 в т.ч., в частині облаштування та дотримання розміру санітарно-захисної зони, виробничого контролю за станом забруднення атмосферного повітря тощо. Фахівці Держпродспоживслужби області готові оперативно та об∙єктивно розглядати звернення та скарги від населення щодо незадовільних умов проживання через функціонування вищезгаданих підприємств.

vug0800За результатами засідання робочої групи, депутати Житомирської обласної ради вирішили налагодити плідну співпрацю з органами виконавчої влади, контролюючими та правоохоронними органами, продовжити діяльність робочої групи до повного вирішення проблеми з виробництвом деревного вугілля.