Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася 24 вересня цього року, було прийнято рішення про запровадження з 28.09.2020 року карантинних обмежень у відповідності до «червоного» рівня епідемічної небезпеки у двох адміністративних одиницях України – м. Тернопіль та Бержани Тернопільської області.

Водночас «помаранчевий» рівень епіднебезпеки встановлено в 111 адміністративних одиницях, у тому числі на територіях Лугинського, Любарського, Овруцького районів та м. Коростеня Житомирської області.
Карантинні обмеження у відповідності до «жовтого» рівня запроваджуватимуться в 259 адміністративних одиницях.

Нагадаємо, що за новими критеріями, віднесення до «червоної» зони відбувається, якщо захворюваність в 5 разів вище середньої по Україні за останні 14 днів.
Дотримання обмежувальних заходів та контроль їх виконання з боку уповноважених органів є головною запорукою покращення епідситуації. Так, зокрема, завдяки дотриманню протиепідемічних заходів покращились показники захворюваності в м. Чоп Закарпатської області, м. Славуті Хмельницької області, Волочиському районі Хмельницької області, Герцаївському районі Чернівецької області – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.