Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням протиепідемічних вимог

Про напрацювання алгоритму дій та їх координацію щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання на безпечному та належному рівні в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID -19 йшлося сьогодні під час селекторної наради за участі  заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергія Глущенка, в.о.Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшко та т.в.о. Голови Держпродспоживслужби   Ольги Шевченко. 

У ході наради було в черговий раз нагололошено на необхідності вжиття вичерпних заходів щодо забезпечення виконання всіх рекомендацій з організації протиепідемічного режиму, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України №24 від 21.05.2020 року у всіх пунктах проведення тестувань ЗНО. Зокрема, йшлося про участь представників Держпродспоживслужби у моніторингових перевірках стану готовності пунктів тестувань до проведення сесій  зовнішнього незалежного оцінювання.

          Крім того, було наголошено на суттєвому посиленні контролю з боку Держпродспоживслужби за дотриманням суб’єктами господарювання карантинних обмежень, що обумовлено значним  ускладненням епідситуації із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19. Як зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко, – особлива увага спеціалістів Держпродспоживслужби має бути зосереджена на  об’єктах торгівлі, агропродовольчих ринках та закладах громадського харчування стосовно дотримання необхідних протиепідемічних вимог : дотримання маскового режиму та соціальної дистанції, наявність антисептиків та дезінфекторів тощо.