Держпродспоживслужба проінспектувала ТОВ “Три ведмеді”

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з представниками Бердичівського районного управління відповідно до заяви суб’єкта господарювання проінспектовано потужності ТОВ «ТРИ ВЕДМЕДІ».

Основним завданням Держпродспоживслужби було перевірити відповідність підприємства вимогам харчового законодавства України та вимог Євразійського економічного союзу та ,зокрема, Республіки Вірменія і Республіки Казахстан.

Підприємство займається виготовленням морозива в асортименті та виявляє зацікавленість в експорті своєї продукції до даних держав.

Враховуючи результати інспектування: відповідність потужностей,поточність виробництва, належне дотримання санітарних та гігієнічних вимог, а також діючу систему аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, підготовлено відповідне клопотання до Держпродспоживслужби України. В зазначеному листі йдеться про звернення до компетентних органів Республік Вірменії та Казахстану щодо реєстрації підприємства ТОВ “ТРИ ВЕДМЕДІ” та надання дозволу імпортувати продукцію у згадані держави.

На даний час 25 підприємств Житомирської області експортують свою продукцію у більше як 122 країни світу.